404BS004K30JABZ stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More 404BS004K30JABZ CGE
RESISTOR ;FILM ;4.3K OHM 5% 1/4W
26735 in stock
More 404BS004K30JABZ CGE
RESISTOR FILM 4.3K OHM 5% 1/4W
26,735 in stock