242NQ030R stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Codice
More 242NQ030R IR
136 in stock
More 242NQ030R IR
240A 30V HALF-PAK D-67
29 in stock
More 242NQ030R IR
240A/30V/DIODE/1U
140 in stock
More 242NQ030R IR
168 in stock
More 242NQ030R IR
4768 in stock
More 242NQ030R
DIODE
14 in stock
More 242NQ030R
MODULE
136 in stock
More 242NQ030R IR
MODULE DC
600 in stock
More 242NQ030R VISHAY
30V 240A Schottky D-67 HALF-Pak
50 in stock
More 242NQ030R
MODULE DC,IR
600 in stock