20N60A4D stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More 20N60A4D INTERSIL
600V, SMPS Series N-Channel IG
60 in stock
More 20N60A4D
FSC
10000 in stock
More 20N60A4D INTERSL
INTEGRATED CIRCUITS,20N60A4D
20 in stock
More 20N60A4D FSC
150 in stock