2.2U63-NKP stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More 22U6.3V-10%
Oem/3 days to me,TANTAL,SMD,Size:A,293D226X96R3A2T,VISHAY,DC
1230 in stock
More 22U/6.3V N E C
SMD
50 in stock
More 22u 63V 105 deg
CAPACITOR ELECTROLYTIC
823 in stock
More 22U63 SM 6 3 11
22U63 SM
507 in stock