1850133164D stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More 1850133166G VISHAY
KC 330pF ¡À20% 160Vdc Pitch 5mm
51 in stock
Similar Parts of 1850133164D
1850133164W
2 suppliers
9502 in stock
1850168164W
2 suppliers
20002 in stock
185018
2978 in stock