16YQ100C SCHOTTKY RECTIFIER HIGH EFFICIENCY SERIES stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More 16YQ100C IR
100 in stock
More 16YQ100C SEME-LAD
TO257AA
8700 in stock
More 16YQ100C IR
Real OEM XS!
37 in stock