1210B823K101CT stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Codice
More 1210B823K101CT KAMA
0.0000,1210 MLCC X7R 0.082 uF+/- 10% 100 V T&R MH
2000 in stock
More 1210B823K101CT WALSIN
WALSIN - 1210B823K101CT
100000 in stock
More 1210B823K101CT WALSIN
3000 in stock