1206B682J201CT stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Codice
More 1206B682J201CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 6800 pF+/- 5% 200 V T&R MH
3000 in stock
More 1206B682J201CT WALSIN
4000 in stock