1206B152K101CT stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Codice
More 1206B152K101CT KAMA
0.0000,1206 MLCC X7R 1500 pF+/- 10% 100 V T&R MH
3000 in stock
More 1206B152K101CT WALSIN
WALSIN - 1206B152K101CT
3000 in stock
More 1206B152K101CT WALSIN
6000 in stock
Similar Parts of 1206B152K101CT
1206B152K101CTBB
2 suppliers
6 in stock