08055C222K4Z2A stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More 08055C222K4Z2A AVX
20000 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More 08055C222K4Z2A AVX
12 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 5618920812
More 08055C222K4Z2A 17600 AVX
17600 in stock
More 08055C222K4Z2A AVX
22000 in stock
More 08055C222K4Z2A
20000 in stock
More 08055C222K4Z2A AVX
52000 in stock
More 08055C222K4Z2A AVX
MLCC SMD 0805 2.2nF X7R 10% 50V Auto Flexi T/R
116000 in stock
More 08055C222K4Z2A AVX
RoHs Compliant
129200 in stock
More 08055C222K4Z2A DIV
3000 in stock