08055C102KAT00J stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More 08055C102KAT00J AVX
NEW&ORIGINAL
9620 in stock
More 08055C102KAT00J AVX
In Our Warehouse - Ship Today
9738 in stock
More 08055C102KAT00J AVX
Capacitor, 1000pF, 5%, 50V, X7R, Ceramic
60 in stock