08055A3R3CAT2A stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Codice
More 08055A3R3CAT2A
3360 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More 08055A3R3CAT2A AVX
16000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More 08055A3R3CAT2A ANY
CAP, 0805 SMD, CERM, NPO, 50V, +/-0.25pF, 3.3pF
2144 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More 08055A3R3CAT2A AVX/KYOCERA
CAPACITOR
3928 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 08055A3R3CAT2A AVX
4000 in stock
More 08055A3R3CAT2A AVX
CMC
20000 in stock
More 08055A3R3CAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
24000 in stock
More 08055A3R3CAT2A AVX
381 in stock
More 08055A3R3CAT2A AVX
CAP CER SMT 3.3PF 50V 0805 4K/RL
3893 in stock