08052A221KAT2A stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Codice
More 08052A221KAT2A AVX CORPORATION
2821 in stock
More 08052A221KAT2A AVX
24000 in stock
More 08052A221KAT2A 3 934 AVX/KYOCERA ASIA LTD
IN STOCK
53 in stock
More 08052A221KAT2A AVX
224976 in stock
More 08052A221KAT2A
AVX
More 08052A221KAT2A AVX
3 - 5 days
8000 in stock
More 08052A221KAT2A AVX
48000 in stock
More 08052A221KAT2A AVX
2012
272000 in stock
More 08052A221KAT2A AVX
CAP CRM 220pF 200V 10% NPO 08
4000 in stock