08051C222KAT050M stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Codice
More 08051C222KAT050M AVX CORP
CAP 100V X7R 2200pF 0805
16000 in stock
More 08051C222KAT050M AVX
220 100V +_10% SFM CAP
7000 in stock
More 08051C222KAT050M AVX
4000 in stock
More 08051C222KAT050M
2500 in stock