08051A220KATMA stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Codice
More 08051A220KATMA AVX/KYOCERA
2467 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More 08051A220KATMA AVX
CMC
1310 in stock
More 08051A220KATMA
1500 in stock
More 08051A220KATMA AVX
3500 in stock
More 08051A220KATMA AVX CORPORATION
AVX,CERAMIC CHIP CAP
2818 in stock
More 08051A220KATMA AVX
Cap 22pF 100VDC C0G 10% SMD 0805 Paper T/R
4000 in stock
More 08051A220KATMA AVX
788 in stock
More 08051A220KATMA AVX/96 NEW
7362 in stock
More 08051A220KATMA
OEM
500 in stock