0603B823K160CT stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More 0603B823K160CT KAMA
0.0000,0603 MLCC X7R 0.082 uF+/- 10% 16 V T&R GP
4000 in stock
More 0603B823K160CT WALSIN
WALSIN - 0603B823K160CT
4000 in stock
More 0603B823K160CT WALSIN
5555 in stock
More 0603B823K160CT WALSIN
52000 in stock