06035U6R2BAT2A stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Codice
More 06035U6R2BAT2A AVX
NEW&ORIGINAL
7301 in stock
More 06035U6R2BAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
57 in stock
More 06035U6R2BAT2A AVX/KYOCERA
7301 in stock
More 06035U6R2BAT2A AVX CORP
CAP 6.2PF +-0.1PF 50V 30PPM 0603./R
6013 in stock
OEM XS IL
1897 in stock
More 06035U6R2BAT2A
8000 in stock
More 06035U6R2BAT2A
4000 in stock
More 06035U6R2BAT2A AVX
30000 in stock