06035C471MAT2A stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More 06035C471MAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
2470 in stock
More 06035C471MAT2A
AVX
10060 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
8000 in stock
More 06035C471MAT2A AVX CORPORATION
3892 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
NEW IN STOCK
3848 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
470PF 50V
3300 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
MY STOCK
3804 in stock
More 06035C471MAT2A
3195 in stock