050-40-152B stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Codice
More 050-40-152B
WLSAMENDCSTOCKA.RA
100 in stock
More 050-40-152B PARLEX
CABLE FLAT FLEX 40POS 0.5MM 6"
361 in stock
Similar Parts of 050-40-152B
0504/02
5 suppliers
2264 in stock
2 suppliers
5534 in stock
2 suppliers
2 in stock
8596 in stock