04025J2R4BBSTR stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Codice
More 04025J2R4BBSTR AVX
REAL OEMXS!!!!
686 in stock
More 04025J2R4BBSTR AVX
Oem_Ex 5-7 Days
910 in stock
More 04025J2R4BBSTR AVX
*****IN STOCK****
8239 in stock
More 04025J2R4BBSTR AVX
CAP, THIN-FILM, 2.4pF, 50V 0.
5000 in stock