ZXTP25140BFH 140V, SOT23, PNP medium power transistor stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Référence
More ZXTP25140BFH DIODES
SOT23
14414 in stock
More ZXTP25140BFH ZTX
2334 in stock
More ZXTP25140BFH ZETEX
37228 in stock
Similar Parts of ZXTP25140BFH
ZXTP25140BFHTA
3 suppliers
70738 in stock
ZXTP25140BFHTA-ZETEX
2 suppliers
6450 in stock