TSMBJ1007C stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Référence
More TSMBJ1007C MICROSEMI
42500 in stock
More TSMBJ1007C
Thyristor - SMD 90V 100A
50 in stock
More TSMBJ1007C MICRO COMMERCIAL CO
Original,DO-214AA. SMB
56981 in stock
More TSMBJ1007C MICROSEMI
62000 in stock
THYRISTOR 90V 100A SMB DO-214AA
3000 in stock