STW55NE10 N - CHANNEL 100V - 0.021ohm - 55A - TO247 STripFET POWER MO stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More STW55NE10 SGS
Stock Europe - ROHS:NO
95 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More STW55NE10
88 in stock
Vantage IC, LLC
Address: 111 Comac St Ronkonkoma, NY, United States 11779
Contact: Sales   Department,  Phone: 1-631-648-9040 Ext.118 , Fax: 1-631-648-9039
More STW55NE10 ST
TO-247
3380 in stock
More STW55NE10
bb
72 in stock
More STW55NE10 STM
50 in stock
More STW55NE10 30 00 ST MICROELECTRONICS INC
0027,IN STOCK
30 in stock
More STW55NE10 ST MICROELECTRONICS
40 in stock
More STW55NE10 STM
100 in stock
More STW55NE10 ST
0.01,TO-247
12000 in stock
More STW55NE10
9800 in stock