STU10NB80 N - CHANNEL 800V - 0.65ohm - 10A - Max220 PowerMESHO MOSFET stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Référence
More STU10NB80 ST
16 in stock
More STU10NB80 STM
MOSFET-TRAN
53 in stock
More STU10NB80
9800 in stock
More STU10NB80 ST
13 in stock
More STU10NB80
328 in stock
More STU10NB80 ST
107 in stock
More STU10NB80 ST
TO
5880 in stock
More STU10NB80
85 in stock
More STU10NB80 ST
MAX220
150 in stock
Similar Parts of STU10NB80
STU10NB801
2 suppliers
90000 in stock