STP80NF55-06FP N - CHANNEL 55V - 0.005ohm - 80A TO-220/TO-220FP STripFET P stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Référence
More STP80NF5506FP STM
Stock Europe - ROHS:YES
100 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More STP80NF55-06FP STM
1200 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: (978) 304-1080
More STP80NF55-06FP
6785 in stock
More STP80NF55-06FP STM
100 in stock
More STP80NF55-06FP STM
3120 in stock
More STP80NF55-06FP ST MICROELECTRONICS
367 in stock
More STP80NF55-06FP STM
350 in stock
More STP80NF55-06FP 176 ST MICROELECTRONICS
176 in stock
More STP80NF5506FP ST
12950 in stock
More STP80NF55-06FP
13800 in stock