STP3NA100 N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE FAST POWER MOS TRANSISTOR stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Référence
More STP3NA100 ST
TO-220
5380 in stock
More STP3NA100 STM
338849 in stock
More STP3NA100
5000 in stock
More STP3NA100
ST
More STP3NA100 S T
TO-
50 in stock
More STP3NA100 ST MICROELECTRONICS SEMI
in stock
100 in stock
More STP3NA100 ST
CA3
55590 in stock
More STP3NA100 ST
5000 in stock
More STP3NA100
337 in stock
More STP3NA100
516 in stock
Similar Parts of STP3NA100
STP3NA100FI
23 suppliers
STP3NA100FP
6 suppliers
66332 in stock