STP20NM50FP NC-PWER MOSFET-FOR PLASMA 42 INCH-TV stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Référence
More STP20NM50FP STM
Stock Europe - ROHS:YES
90 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More STP20NM50FP STM
4000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More STP20NM50FP STM
5750 in stock
More STP20NM50FP STM
3900 in stock
More STP20NM50FP ST
51 in stock
More STP20NM50FP ST
TO220F
175 in stock
More STP20NM50FP STM
MOSFET-TRAN
11 in stock
More STP20NM50FP
USA OEM Excess (JJ003)
60 in stock
More STP20NM50FP 20 ST
20 in stock
More STP20NM50FP ST
750 in stock
Similar Parts of STP20NM50FP
STP20NM50FP-E
3 suppliers
105300 in stock
STP20NM50FPPBF
3 suppliers
2796 in stock
STP20NM50FP-SA1
4 suppliers
142217 in stock
STP20NM50FPSTM
650 in stock