STP20NE06LFP N - CHANNEL 60V - 0.06 ohm - 20A TO-220/TO-220FP STripFET PO stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Référence
More STP20NE06LFP ST
TO-220
5380 in stock
More STP20NE06LFP STM
44 in stock
More STP20NE06LFP
48 in stock
More STP20NE06LFP STM
338849 in stock
More STP20NE06LFP
9800 in stock
More STP20NE06LFP
40 in stock
More STP20NE06LFP S T
TO-
50 in stock
More STP20NE06LFP ST MICROELECTRONICS SEMI
in stock
452 in stock
More STP20NE06LFP ST
BINI
5000 in stock