STP16N10L N - CHANNEL 100V - 0.14 ohm - 16A - TO-220 POWER MOS TRANSIS stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Référence
More STP16N10L ST
2407 in stock
More STP16N10L ST
TO-220
5380 in stock
More STP16N10L STM
338846 in stock
More STP16N10L
18530 in stock
More STP16N10L S T
TO-
50 in stock
More STP16N10L ST MICROELECTRONICS SEMI
in stock
16483 in stock
More STP16N10L ST
BINI
5000 in stock
More STP16N10L ST
850 in stock