STH13NB60 N - CHANNEL 600V - 0.48ohm - 13A - TO-247/ISOWATT218 PowerME stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Référence
More STH13NB60
9800 in stock
More STH13NB60 S T / P
TO-
50 in stock
More STH13NB60
348 in stock
More STH13NB60 ST/
TO
6800 in stock
Similar Parts of STH13NB60
STH13NB60FI
41 suppliers
685671 in stock