STGP12NB60H N-CHANNEL 12A - 600V TO-220 PowerMESH IGBT stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More STGP12NB60H ST
2507 in stock
More STGP12NB60H
8600 in stock
More STGP12NB60H
TO-220
5542 in stock
More STGP12NB60H S T
50 in stock
More STGP12NB60H ST
919 in stock
More STGP12NB60H
276 in stock
More STGP12NB60H ST
1108 in stock
More STGP12NB60H ST
08+/09+
6000 in stock
Similar Parts of STGP12NB60H
STGP12NB60HD
9 suppliers
154562 in stock