STD30NE06 N - CHANNEL 60V - 0.025 ohm - 30A - DPAK STripFET POWER MOSF stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Référence
More STD30NE06 ST
TO-252
5380 in stock
More STD30NE06 STM
338870 in stock
More STD30NE06
13200 in stock
More STD30NE06 S T
TO-251/252
50 in stock
More STD30NE06 ST
5013 in stock
More STD30NE06 ST
CA3
32000 in stock
More STD30NE06 ST MICRO
In stock ships today
86 in stock
More STD30NE06
6000 in stock
More STD30NE06
592 in stock
More STD30NE06 ST
2335 in stock
Similar Parts of STD30NE06
STD30NE06L
62 suppliers
STD30NE06LT4
22 suppliers
STD30NE06L-TR
9 suppliers
513889 in stock
STD30NE06T4
13 suppliers
430371 in stock
STD30NE06-TR
4 suppliers
226998 in stock