STB30NS15 N-CHANNEL 150V - 0.075 ohm - 30A D2PAK LOW GATE CHARGE STrip stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Référence
More STB30NS15 ST
OEM AVI 1404JER
750 in stock
More STB30NS15 ST
ST - STB30NS15
2046 in stock
More STB30NS15 ST
Conf OEM EXC-JE
1250 in stock
More STB30NS15 ST
TO-263
1646 in stock
More STB30NS15 STM
49958 in stock
More STB30NS15
9800 in stock
More STB30NS15
ST
150000 in stock
More STB30NS15 S T
TO-263
50 in stock
More STB30NS15 ST
CA3
3292 in stock