ST330S16P0 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Référence
More ST330S16P0 IR
OEM AVI 1404JER
755 in stock
More ST330S16P0 IR
Conf OEM EXC-JE
1255 in stock
More ST330S16P0 IR
50 in stock
More ST330S16P0 VISHAY
72 in stock
More ST330S16P0
200 in stock
More ST330S16P0
IR
97500 in stock
More ST330S16P0 VISHAY
1600V 330A Phase Control SCR TO-209AE (TO-118)
56 in stock
More ST330S16P0 VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-118
58230 in stock
More ST330S16P0 IR
module
690 in stock
More ST330S16P0 IR
TO-200AB (E-Puk)
5657 in stock
Similar Parts of ST330S16P0
ST330S16P0L
2 suppliers
560 in stock