ST173C12CFP1 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Référence
More ST173C12CFP1 IR
OEM EXCESS
338 in stock
More ST173C12CFP1 VISHAY
1200V 610A Inverter Thyristor TO-200AB (A-Puk)
12 in stock
More ST173C12CFP1 IR/VISH
15 in stock
More ST173C12CFP1 VISH/IR
50000 in stock
More ST173C12CFP1 IR/VISH
11 in stock
More ST173C12CFP1 IR
17 in stock
Similar Parts of ST173C12CFP1
ST173C12CFP1L
2 suppliers
672 in stock