SNJ54LS241FK OCTAL BUFFERS AND LINE DRIVERS WITH 3-STATE OUTPUTS stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Référence
More SNJ54LS241FK T I
54 in stock
More SNJ54LS241FK TI
57 in stock
More SNJ54LS241FK TI
479 in stock
More SNJ54LS241FK
20 in stock
More SNJ54LS241FK TI
1000 in stock
More SNJ54LS241FK TI
NEW
2000 in stock
More SNJ54LS241FK TI
2010.00 in stock
More SNJ54LS241FK TEXAS INSTRUMENTS
OCTAL BUFFER/DRIVER
50 in stock