SMBJ24A-13 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Référence
More SMBJ24A-13 VISHAY
24V
1437 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More SMBJ24A-13 DIODES INC
S T O C K RoHS
60 in stock
More SMBJ24A-13 VIS
VIS - SMBJ24A-13
12000 in stock
More SMBJ24A-13
VIS
24000 in stock
More SMBJ24A-13 VISHAY
IN STOCK
3000 in stock
More SMBJ24A-13 DIODES INCORPORATED
1300 in stock
More SMBJ24A-13 DIODES
DO-214AC
45000 in stock
More SMBJ24A-13 DIODES INC
132000 in stock
More SMBJ24A-13 VISHAY
24000 in stock
More SMBJ24A-13
227 in stock