SL0310001 3111 N. Deer Run Road #4 Carson City, NV 89701 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Référence
More SL0310001 AMETHERM
new and original
32971 in stock
More SL03 10001 AMETHERM
NTC THERMISTOR RESISTANCE:10OHM; RESISTANCE TOLERANCE:+/- 20
150 in stock