RT0805FRE072K21L stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Référence
More RT0805FRE072K21L YAG
10000 in stock
More RT0805FRE072K21L YAGEO
95000 in stock
More RT0805FRE072K21L
Yageo
More RT0805FRE072K21L YAG
2.21K OHM 1% 50 PPM
500000 in stock
More RT0805FRE072K21L YAG
RoHs Compliant
86400 in stock
More RT0805FRE072K21L YAGEO
53200 in stock
More RT0805FRE072K21L DIV
15000 in stock
More RT0805FRE072K21L YAGEO
15000 in stock