RFD16N06SM 16A, 60V, 0.047 Ohm, N-Channel Power MOSFET stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Référence
More RFD16N06SM INTERSIL
OEM AVI 1404JER
2750 in stock
More RFD16N06SM INTERSIL
INTERSIL - RFD16N06SM
138900 in stock
More RFD16N06SM INTERSIL
Conf OEM EXC-JE
3250 in stock
More RFD16N06SM INFINEON
338849 in stock
More RFD16N06SM
9800 in stock
More RFD16N06SM
INTERSIL
250000 in stock
More RFD16N06SM F A I R C H I L D
TO-251/252
50 in stock
More RFD16N06SM INTERSIL
15013 in stock
More RFD16N06SM
403 in stock
More RFD16N06SM FAIRCHILD
TO-251 252
10600 in stock
Similar Parts of RFD16N06SM
RFD16N06SM9A
5 suppliers
383266 in stock