RFD12N06RLESM 12A, 60V, 0.135 Ohm, N-Channel, Logic Level, Power MOSFETs stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Référence
More RFD12N06RLESM FSC
OEM AVI 1404JER
1000 in stock
More RFD12N06RLESM HARR
IN STOCK
60 in stock
More RFD12N06RLESM FAIRCHILD
TO-252
5000 in stock
More RFD12N06RLESM HARRIS
569 in stock
More RFD12N06RLESM FAIRCHILD
FAIRCHILD - RFD12N06RLESM
141600 in stock
More RFD12N06RLESM FAIRCHIL
Conf OEM EXC-JE
1500 in stock
More RFD12N06RLESM INFINEON
338852 in stock
More RFD12N06RLESM
8000 in stock
More RFD12N06RLESM
51 in stock
More RFD12N06RLESM
FAIRCHIL
Similar Parts of RFD12N06RLESM
RFD12N06RLESM9
2 suppliers
15000 in stock
RFD12N06RLESM9A
18 suppliers
296856 in stock
RFD12N06RLESM9ANL
2 suppliers
20144 in stock