REF3230AIDBVTG4 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Référence
More REF3230AIDBVTG4 TI
2000 in stock
More REF3230AIDBVTG4
2500 in stock
More REF3230AIDBVTG4
Voltage References 2.5V, 4ppm/
50 in stock
More REF3230AIDBVTG4 TI
new and original
5000 in stock
More REF3230AIDBVTG4
42 in stock
More REF3230AIDBVTG4 TI
230 in stock