RC3216J120CS RES 12 OHM 5%1/4 W 1206 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More RC3216J120CS SAMSUNG
20000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More RC3216J120CS SAM
25000 in stock
More RC3216J120CS SAMSUNG
10500 in stock
More RC3216J120CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip-R, 12 Ohm, 5%, 1206(3216), RoHS, 7''''Reel, 1/4W, Thick
85000 in stock
More RC3216J120CS SAMSUNG
5000 in stock
More RC3216J120CS
1000 in stock
More RC3216J120CS SAMSUNG
RES 12 OHM 5%1/4 W 1206
2900 in stock
More RC3216J120CS SAMSUNG
OEMSTOCK
10000 in stock