RC1005J131CS stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Référence
More RC1005J131CS SAMSUNG
30000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More RC1005J131CS SMP
100000 in stock
More RC1005J131CS SAMSUNG
Res Thick Film 0402 130 Ohm 5% 1/16W ±200ppm/°C Molded SMD
50 in stock
More RC1005J131CS SAMSUNG
2303 in stock
More RC1005J131CS SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Thick Film Chip Resistor 0402/1005 +-5% 130 Ohms 7" T & R St
140000 in stock
More RC1005J131CS
1000 in stock