RB04272G stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Référence
More RB04272G TAITRON
Resistors Network,B Type,4-Element,2.7K Ohm,2%,100
7000 in stock
More RB04272G TAITRON
Resistors Network,B Type,4-Element, 2.7K Ohm,2%,100ppm,0.2W,
5000 in stock