PRHMB400B12A IGBT MODULE Chopper 400A 1200V stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Référence
More PRHMB400B12A NIEC
OEM EXCESS
25 in stock
More PRHMB400B12A
12 in stock
More PRHMB400B12A NIEC
60 in stock
More PRHMB400B12A NIEC
12 in stock
More PRHMB400B12A NIEC
400A/1200V/IGBT+DIODE/2U
64 in stock
More PRHMB400B12A NIEC
92 in stock
More PRHMB400B12A NIEC
50 in stock
More PRHMB400B12A NIEC
MODULE
23 in stock
More PRHMB400B12A IP
MODULE DC
20 in stock