MZ1000-13 Zener Diode 10% 10V 1,5W stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Référence
More MZ1000-13 MOTOROLA
DO-41,Zener Diode 10% 10V 1,5W
88 in stock
More MZ1000-13 MOTOROL
SEMICONDUCTORS,1000-13
83 in stock
More MZ1000-13 MOTOROLA
Zener Diode 10% 10V 1,5W
300 in stock