MLF2012C270K stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Référence
More MLF2012C270K
High Frequency SMD Inductors 0
50 in stock
More MLF2012C270K
TDK
1200000 in stock
More MLF2012C270K TDK
new and original
79354 in stock
More MLF2012C270K TDK
100000 in stock
More MLF2012C270K TDK
80000 in stock
More MLF2012C270K TDK
INDUCTOR MULTILAYER 27UH 2012
1476 in stock
More MLF2012C270K TDK
Similar Parts of MLF2012C270K
MLF2012C270KB000
4 suppliers
MLF2012C270KT
10 suppliers
540247 in stock