MBN400GR12 Rated 400A/1200V, Single-pack type stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Référence
More MBN400GR12 HITACHI
module
1055 in stock
More MBN400GR12
18 in stock
More MBN400GR12 HITACHI
60 in stock
More MBN400GR12 HITACHI
18 in stock
More MBN400GR12 HITACHI
400A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More MBN400GR12 HITACHI
92 in stock
More MBN400GR12 HITACHI
494 in stock
More MBN400GR12 HITACHI
MODULE
17 in stock
Similar Parts of MBN400GR12
MBN400GR12A
7 suppliers
481 in stock