LPRC221/0R2 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Référence
More LPRC221/0R2 PHY
58000 in stock
More LPRC221/0R2 PHY
0,2 Ohm 2512 5% LPRC221
40000 in stock